Smurtaujantys vaikai
5 (100%) 1 vote

Smurtaujantys vaikai

Smurtaujantys vaikai

Apie smurtaujančius vaikus galima išgirsti visur. Apie tai šnekama mokykloje, draugų rate, namuose su šeima. Smurtas – labai didelė Lietuvos problema. Ją reikia kažkaip spręsti.

Dėl ko smurtauja vaikai? Manau, kad pirmoji priežastis – tai draugai. Labai dažnai smurtauti verčia draugai ir jų daroma įtaka. Norint įsiteikti draugams ir pritapti prie jų, griebiamasi įvairių priemonių – rūkymo, alkoholizmo ir, žinoma, smurto. Smurtaujama ir dėl to, kad vaikai turi per daug laisvo laiko, todėl įsivaizduoja ir prisigalvoja įvairiausių nesąmonių. Tėvai jų neprižiūri, neskiria savo atžaloms tiek laiko, kiek turėtų.

Antra smurtavimo priežastis – tai noras būti viršesniems už kitus vaikus. Smurtaujantys vaikai dažnai savo „kietumą“ bando įrodyti puldami mažesnius ir silpnesnius už save, dažnai ir savo bendraamžius, o kartais net vyresnius. Šių laikų jaunimas nepaiso jokių moralės principų, pagarbos ar amžiaus skirtumų. Jeigu jiems kas nepatinka, tuoj susišaukia savo „gaurukę“ ir puola aiškintis santykius. Tokie žmonės yra labai agresyvūs, pikti, mėgsta pasijuokti iš kitų nelaimių, nepasisekimų. O kai jiems patiems kas nepasiseka, kaltina pasaulį, aplinkui esančius nekaltus žmones. Jie patys nesuvokia, kad dėl nelaimių, kurios ištinka juos, yra kalti patys.

Šiuo metu Jūs matote 53% šio straipsnio.
Matomi 214 žodžiai iš 406 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.