Verslo idėja
5 (100%) 1 vote

Verslo idėja

TURINYS

Įvadas 3

1. Verslo idėja 4

2. Verslo ypatumai 5

3. Rinkos apžvalga 7

4. Konkurencijos analizė 9

Išvados 11

Literatūra 12

ĮVADAS

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą daugelis jaunimo apkeliavo nemažą dalį Europos, didžiuosiuose miestuose neaplenkdami ir naktinių pasilinksminimo vietų. Vakarų Europoje klubinė kultūra gyvuoja jau trečią dešimtmetį kai tuo tarpu Lietuvoje ši kultūra žengia pirmuosius žingsnius. Dėl šių priežasčių dabartinis jaunimas nori vis kokybiškesnių ir didesnius reikalavimus atitinkančių pramogų.

Darbo tikslas: aprašyti verslo idėją.

Darbo objektas: naktinis klubas „Kubas“

Atlikimo metodika: mokslinės literatūros analizė, statistinių duomenų analizė.

1. VERSLO IDĖJA

Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja pramogų verslas. Kurti naktinį klubą „Kubas“ paskatino ne menka, o itin nekokybiška ir nekryptinga šio pobūdžio paslaugų pasiūla Panevėžyje bei prastas ir nemaksimalus kliento norų tenkinimas.

Pagrindinė verslo idėja – kokybiškų naktinių pramogų organizavimas, į naktinį klubą kviečiant geriausius Lietuvos bei žinomus užsienio diskžokėjus bei jų šou programas. Pagrindinis įmonės konkurentas yra naktinis klubas „VIP martini club“, tik prieš metus pradėjęs savo veiklą, tačiau šis klubas specializuojasi pop kultūroje ir yra skirtas šiek tiek vyresnei publikai. Kiti klubai stiprios konkurencijos nesudaro dėl savo mažo dydžio, netinkamos vietos arba paprasčiausiai yra seni ir lankytojams atsibodę. Klubas „Kubas“ orentuojasi į jaunimą nuo 18 iki 30 metų, kurie kokybiškų pramogų ieško sostinės ar kitų miestų klubuose, kuriuose vieši ir savo programas atlieka tokios užsienio žvaigždės kaip 16B, Lexicon Avenue, Deep Dish ir kt., o vakarėlius organizuoja žinomos komandos kaip „Atari“, „Pure“ ar „RyRalio“. Naudodamiesi jų patirtimi šiuos vakarėlius perkelsime į provincija dažnai pavadinamą Panevėžio miestą. Bilietų kainos „Kube“ nebus didžiausios, ir galbūt vienintelės mieste atitiks kainos ir kokybės santykį.

Būtent ne jau stereotipu mūsų mieste tapęs naktinių klubų modelis, o vakarietiškas ir pigus bei tikslingai veikiantis naktinis klubas mums suteikia tikrai geras galimybes įsitvirtinti rinkoje bei kokybiškai tenkinti klientų poreikius, juolab, kad klubas įsikurs pačiame miesto centre dabartinėje sporto salėje Laisvės a. 4.

Naktinį klubą planuojama įsteigti nuomojamose patalpose. Pasirinkta vieta įmonei įkurti yra patogi, kadangi tai yra miesto centras ir čia vyksta pagrindinis judėjimas, taip pat šiuo metu ten esanti sporto salė yra lengvai ir ne itin brangiai rekonstruojama.

2. VERSLO YPATUMAI

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas tenkinti Panevėžyje likusio ar į jį sugrįžusio aktyvaus jaunimo nuo 18 iki maždaug 30 metu amžiaus poreikius, kad jiems norint turiningai praleisti savaitgalius nebereiktu važinėti į Vilniaus ar Kauno naktinius klubus (Būtent šiuose miestuose vyksta daugelis renginių aktyviam ir naujoves mėgstančiam jaunimui) bei gauti maksimalų pelną užimant bent 30% paslaugos rinkos mieste. Taip pat pakelti Panevėžio miesto klubinio judėjimo lygį į daug aukštesnį nei dabar.

Šiuos pagrindinius tikslus galima išskirti keletą smulkesnių veiklos momentų, padėsiančių juos įgyvendinti:

1. Aukšto lygio programa pasitelkiant žymius diskžokėjus, šokėjus ir t.t.

2. Ypatingai gera garso bei apšvietimo sistema.

3. Jauki ir patogi poilsiui aplinka.

4. Profesionaliai padaryta ypač stilinga klubo bei renginių reklama.

5. Garantuotas kiekvieno lankytojo saugumas.

6. Ypatingas aptarnavimas dėl kruopščiai atrinktų darbuotojų – savo srities profesionalų.

7. Radijo laida „Kubas“ radijo stotyje „Pulsas“.

Pagrindinė klaida konkurentų naktiniuose klubuose yra didžiulės investicijos į interjerą ir dažnai nereikalingas bei daug kainuojančias jo detales, taip pat nepakankamai lėšų skiriama klubo lankytojų apsaugai. Naktiniame klube „Kubas“ interjerą rengsime patys pasitelkdami patirtį, įgytą aplankius daugelį Lietuvos bei užsienio naktinių pasilinksminimo vietų. Interjeras bus minimalistinis panaudojant medžio bei metalo derinį, apsauga prie durų užtikrins apsaugos policija, o klubo viduje apsaugos firma. Planuojame, kad vieno vakaro metu klubą aplankys nuo 250 iki 400 žmonių, todėl didžiąją klubo dalį sudarys šokių aikštelė. Taip pat bus įrengti du barai priešinguose salės kampuose, kas garantuos greitą ir kokybišką aptarnavimą ir apsaugos nuo grusčių. Sėdimos vietos bus įrengtos aplink šokių aikštelę, planuojama kad jų bus apie 200, taip pat prie įėjimo į šokių salę bus įrengti rubinė, tualetai ir poilsio patalpa su minkštais sėdmaišiais.

Šiuo metu Jūs matote 34% šio straipsnio.
Matomi 693 žodžiai iš 2058 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.