Verslo planas uab saldi svaja
5 (100%) 1 vote

Verslo planas uab saldi svaja

ĮVADAS

Valgymas – tai tikras gyvenimo malonumas. Kiekvienas žmogus turi savo skonį ir valgo dažniausiai tai, kas jam labiausiai patinka. Vienų mėgstamiausi patiekalai yra gaminami iš mėsos, kitų iš žuvies, daržovių, vaisių, treti mėgsta miltinius patiekalus. Miltiniai patiekalai dažniausiai būna konditerijos gaminiai.

Mūsų kuriama įmonė dirbs gamybinėje-prekybinėje sferoje, užsiimdama tortų gamyba ir pardaimu. Įmonė vadinsis UAB “Saldi svaja”.

Pagrindiniai sumanymo tikslai yra:

1. išanalizuoti įmonės steigimo racionalumą bei galimybę organizuoti šią veiklą Klaipėdos regione;

2. atlikti šio projekto finansinį įvertinimą.

Šiems tikslams pasiekti bus įgyvendinti tokie uždaviniai:

√ apibrėžta verslo idėja;

√ išanalizuota įmonės steigimo galimybė Klaipėdos mieste;

√ išanalizuoti bendrovės ekonominiai ir finansiniai pajėgumai;

√ pateiktos išvados ir pasiūlymai.

1. VERSLO APRAŠYMAS

1.1. BENDRAS SUMANYMO APRAŠYMAS

Lietuvoje jau yra daug įmonių, užsiimančių tortų gamyba ir jų pardavimu, bet mūsų tai vis tiek neišgąsdino. Pagrindinė mūsų firmos planuojama veikla – gamyba ir didmeninė prekyba tortais. Mūsų įmonės tikslas – teikti kokybišką, natūralų ir išsiskiriantį savo skoniu ir išvaizda produktą vartotojam. Mums svarbiausia suteikti vartotojams džiaugsmo tenkinant vartotojų norus. Stengsimės vartotojams pasiūlyti naujovių, kuriomis bandysime juos sužavėti.

1.2. PAGRINDINĖ VEIKLA

UAB “Saldi svaja” dirbs gamybinėje-prekybinėje sferoje. Pagrindinę įmonės veiklos dalį sudaro:

√ tortų gamyba;

√ tortų pardavimas;

Be to planuojame užsiimti individualių klijentų užsakymų pildymų.

1.3. SUMANYMO UNIKALUMAS

Unikalumas: įmonė gamins produktus kurių negamina jokia kita įmonė. Pagal induvidualių klijentų pageidavimus tortui bus suteikiama forma skonis ir piešinys ant torto. Pagal klientų pageidavimus tortai bus pristatomi į namus. Pastoviems klientams suteiksime galimybę įsigyti nuolaidų kortelę, kuri suteiks papildomas nuolaidas.

Pagrindiniai privalumai – intensyvus rėmimas, kokybiškų prekių pasiūla, maksimalus klientų poreikių tenkinimas.

2. ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

Nėra optimalios struktūros, kaip nėra ir

Kostiumo, tinkančio visiems

Andrius Jovaiša

2.1. ĮMONĖS STRUKTŪROS PARINKIMAS

Nusprendėme, kad steigsime uždarąją akcinę bendrovę, veikiančią pagal įstatus, sudarytus vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymu. Toks sprendimas suteiks bendrovei komercinį, ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą bei juridinio asmens su ribota turtine atsakomybe statusą.

Bendrovės akcininkai yra kolektyviniai savininkai. Pasirinkdami UAB’o struktūrą, bendrovės savininkai atskiria savo asmeninį turtą nuo bendrovės turto, nerizikuoja juo, jeigu bendrovė negalės įvykdyti savo kreditinių įsipareigojimų. Tuo pat metu, akcininkų sukauptas kapitalas mažina paskolų poreikį.

Dar vienas privalumas, steigiant UAB’ą yra tas, kad neatmetama galimybė parduoti akcijas strateginiams partneriams, jeigu tokie atsiras.

2.2. ĮMONĖS VALDYMO STRUKTŪRA

Direktoriaus pareigas atliks visuotinio akcininkų susirinkimo metu išrinktas asmuo, turintis 5 metų vadovaujamo darbo stažą. Pagrindinės direktoriaus pareigos bus įmonės reprezentavimas, klientų ir tiekėjų paieška ir santykių su jais palaikymas, kontraktų rengimas ir sudarymas, derybų vedimas, bendras įmonės vadovavimas bei kitos vadovybės matricoje nurodytos pareigos.

Finansinius ir atskaitomybės reikalus tvarkys vyr. finansininkas, kuris dirbs pilną darbo dieną. Buhalteris bus atsakingas už ataskaitų rengimą, atsiskaitymą su klientais, bankinių operacijų vykdymą, apskaitininkas bus atsakingas už priminių duomenų teisingą pateikimą, kasoje vykstančias operacijas tvarkys kasininkas.

Pirkimo skyriaus vadovas tvarkys darbo eigos organizavimo klausimus, vykdys darbų planavimą ir jų vykdymo priežiūrą, atlikinės vyriausiojo tiekėjo darbus, užtikrins žaliavos aprūpinimą. Pirkimo skyriaus vadybininkai bus atsakingi už tiekėjų paiešką ir sutarčių sudarymą.

Marketingo skyriaus vadovas bus atsakingas už rėmimą, kokybiškų prekių pasiūlą, reklamos priemonių diegimą, naujų verslo ryšių užmezgimą. Pardavimų skyriaus vadovas ir pavaduotojas bus atsakingi už potencialių klientų paiešką, sutarčių su jais sudarymą. Reklamos skyriaus vadovė bus atsakinga už reklamos idėjų kūrima ir jų išpildyma.

Gamybnos skyriaus vadovas

Visiems vadovaujantį darbą dirbantiems žmonėms keliamas reikalavimas turėti aukštąjį, pageidautina vadybinį išsilavinimą, mokėti bent vieną užsienio kalbą, turėti bent minimalią patirtį dirbant vadovaujamą darbą.

Iš viso bendrovėje dirbs 24 darbuotojai. Visiems darbuotojams bus mokamas nustatyto dydžio pastovus atlyginimas.

3. MARKETINGAS

3.1. RINKOS ANALIZĖ

Kaip ir kitose šalyse, Lietuvoje sparčiai vystosi informacinių technologijų rinka, labai gausiai padaugėjo garso ir vaizdo aparatūros pasirinkimas, galimybė išsirinkti poreikius atitinkančią biuro įrangą. Daugumai
žmonių kokybiška ir patikima garso ir vaizdo aparatūra, palankios sąlygos poilsiui ir darbui tampa gyvenimiška būtinybe. Lietuvos ekonomikai gerėjant, gyventojai ir ūkiniai subjektai sustiprėjo finansiškai ir jau numato savo biudžetuose lėšų, skirtų įsigyti kokybišką ir komfortą suteikiančią vaizdo ir garso aparatūrą, bei tinkamą darbui biuro įrangą, nors dar prieš 5 metus tai dar nedaugelis planavo. Toks šios rūšies paslaugų rinkos vystymasis palieka vietos veiklai ir stambioms verslo bendrovėms ir smulkesnėms, tokioms, kaip mūsų planuojama įmonė. Šioje srityje numatoma plati perspektyva.

Šiuo metu Jūs matote 32% šio straipsnio.
Matomi 790 žodžiai iš 2433 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.