Google Panda
5 (100%) 1 vote

Google Panda

Google Panda atnaujinimas ir kaip su juo susidraugauti

Nesenai pasirodęs Google panda atnaujinimas privertė sunerimti daugelį interneto kūrėjų. Pagrindinis šio atnaujinimo tikslas yra eliminuoti iš paieškos svetaines turinčias labai mažai, arba visai neturinčias unikalaus kokybiško turinio. Google orentuojasi į kokybę ir siekia savo lankytojams pateikti tik kokybiškus ir vartotojams naudingus tinklapius paieškoje. Labiausiai šis atnaujinimas yra žalingas „turinio fermoms“ kurios renka turinį automatiškai iš įvairių šaltinių ir publikuoja savo tinklapyje. Taip Google siekia eliminuoti tarpinius veikėjus, kurie yra ir savotiški konkurentai jai.

Netikėtai jūsų lankytojų srautas iš Google paieškos krito? Jūs vis dar galite prikelti savo puslapį! Ir nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Jūs galite atnaujinti savo svetainę, pripildyti ją unikaliu turiniu, pašalinti seną turinį ir jūs ne tik sugrįšite į geras pozicijas paieškoje, bet ir labiau patiksite savo lankytojams. Google Panda – tai šansas jums tapti kokybiškesniu ir labiau profesionaliu.

Ką daryti jei nukentėjote nuo Pandos?

  • Pirmiausia nustokite pykę ant Googles ir nukreipkite dėmesį į save. Jei jums taip atsitiko vadinasi kažką darėte netaip.
  • Peržvelkite savo svetainės turinį ir paklauskite savęs ar šis turinys yra geras ir naudingas lankytojams? (turiniu Google vadina unikalų tekstą, kuris yra aktualus ir naudingas). Kiek procentų svetainės puslapio sudaro toks turinys? Jei mažiau nei 50% – verta susirūpinti.
  • Pavyzdys – turite elektroninę parduotuvę. Joje parduodate elektronikos prekes, kompiuterius, buitinę techniką. Koks šiame tinklapyje yra turinys? Vienintelis bent kažkiek naudingas turinys yra prekių aprašymai. Tačiau šie aprašymai dažniausiai yra importuojami iš didmenininko automatiškai todėl visose tūkstančiuose parduotuvių jie yra vienodi. Ką tai reiškia? Jog jūsų svetainėje beveik visai nėra jokio unikalaus turinio. O Panda kaip tik į tai ir taikosi. Tad pasiūlymas tokiai parduotuvei būtų sukurti savo nuosavus prekių aprašymus, dėti ten savo nuomonę, įvertinimus ir pan.
  • Svetainės navigacija. Daug tinklapių naudoja kairėje vadinamą navigaciją – didelį skaičių nuorodų į svetainės kategorijas, kuri kartojasi per visus svetainės puslapius. Praėjo tie laikai, kai įdėdavai daug nuorodų savo svetainėje pagal kažkokius raktažodžius ir galėdavai puikuotis pirmose vietose paieškoje. Google vertina santykį gero ir blogo turinio, kitaip tariant naudingo ir nenaudingo turinio. Jei jūs įjėjote į konkretaus šaldytuvo puslapį el. parduotuvėje, tai kaip kairėje esančios nuorodos yra susijusios su šaldytuvu? Niekaip. Kuo daugiau šaldytuvo puslapyje kalbėsite apie šaldytuvą, jo modelį, spalvą, dizainą, kokybę tuo Panda jus vertins geriau.
  • Kategorijos dažnai taip pat susideda tik iš produktį sąrašo ir neturi jokio unikalaus turinio. Šie puslapiai deda minusą jūsų portalui. Aprašykite kas yra toje kategorijoje unikaliu naudingu vartotojui turiniu.
  • Svetainės dizainas turi būti patogus vartotojui ir patrauklus. Paklauskite savęs – „Ar duočiau savo kreditinės kortelės numerį šiai svetainei?“. Svetainė turi būti naudinga ir patikimai atrodyti. Tad jei yra reikalinga perdarykite svetainės dizainą. Dizainas neturi būti vienodas kiekvienam puslapiui, jis turi būti pritaikytas kiekvienam puslapiui. Jei tai kategorija darykite dizainą pritaikytą kategorijai. Jei tai šaldytuvo puslapis darykite dizainą geriausiai pateikiantį šaldytuvą. Svarbu vartotojas, Kuo daugiau kokybės duosite vartotojui, tuo geriau jus vertins Google.
  • Turėkite kantrybės. Jei atlikote pakeitimus tai duokite Google jūsų naujienas „suvirškinti“. Tai gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Jei nepavyksta atgaivinti svetainės tai reiškia, kad kažką darote netaip. Kai tik perprasite savo klaidas jūsų svetainė kaip mat bus pakelta aukštyn.

Šiuo metu Jūs matote 99% šio straipsnio.
Matomi 601 žodžiai iš 606 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.