Lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos
5 (100%) 1 vote

Lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos

Lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos testas

1. Kur reikia, padėkite skyrybos ženklus.

1872 metais Londone Sevilo gatvės namuose Nr. 7 arti Berlington Gardeno namuose kuriuose 1816 metais mirė Šeridanas gyveno Filijas Fogas nuostabiausias “Reformų klubo” narys. Visi jį laikė labai nesuprantamu ir keistu žmogumi nors jis rodos taip elgėsi kad kuo mažiausiai būtų kitų matomas.

Apie Filiją Fogą paveldėjusį didžiojo Anglijos oratoriaus vietą tiek tebuvo žinoma kad jis žmogus labai malonus ir didelis anglų aukštosios visuomenės džentelmenas.

Žmonės sakė kad jis panašus į Baironą žinoma tik iš veido nes Fogas turėjo sveikiausias kojas bet į Baironą su ūsais ir žandenomis į Baironą drąsuolį kuris nesendamas būtų galėjęs tūkstantį metų išgyventi žemėje. […]

Sunku būtų rasti žmogų tylesnį už jį jis beveik visai nekalbėjo ir savo tylėjimu darėsi dar paslaptingesnis. Bet jis nesislėpė ir visi matė kaip jis gyvena tik jo gyvenimas buvo sutvarkytas taip taisyklingai ir vienodai jog kas dieną pasikartodavo vis tas pats todėl dažnas spėjo kad Fogas nesąs tas kas jis atrodė. […]

Pusvalandžiui praėjus ėmė rinktis klubo nariai ir spiestis prie židinio kur degė akmens anglys. Tai buvo paprasti Filijo Fogo partneriai kurie kaip ir jis labai mėgo vistą čia buvo inžinierius Endrius Stiuartas bankininkai Džonas Selivanas ir Samuelis Falentinas alaus fabriko savininkas Tomas Flanaganas ir Gotjeras Ralfas vienas iš Anglijos Banko administratorių visi žmonės turtingi ir žinomi net šiame klube tarp kurio narių buvo nemaža pramonės ir finansų didžiūnų.

Kas girdėti ponia Ralfai? paklausė Tomas Flanaganas. Ar dar nesusekėte vagies?

Susek kad geras! atsiliepė Endrius Stiuartas. Bankas matyt turės atsakyti savo pinigais!

O aš manau tarė Gotjeras Ralfas kad mes vagį sučiupsime. Policijos agentai žmonės labai patyrę jau išsiuntinėti į visus Amerikos ir Europos uostus kur laivai išeina ir ateina ir vagiui bus labai sunku išsisukti iš jų nagų.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 336 žodžiai iš 644 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.