Slaptųjų agenčių verslo planas
5 (100%) 1 vote

Slaptųjų agenčių verslo planas

UAB „Slaptųjų Agenčių Biuras“

verslo planas

Turinys

1.Apibendrinimas………………………………………….3

2.Verslo aprašymas……………………………………….4

2.1.Bendras sumanymo aprašymas………………………..4

2.2.Firmos atsiradimas……………………………………5

2.3.Sumanymo uždaviniai………………………………….6

3.Personalas………………………………………………6

3.1.Personalo darbo grafikas……………………………..7

3.2.Personalo apmokėjimas………………………………..7

4.Firmos pajamos…………………………………………9

4.1.Pelno didinimo shema…………………………………9

5.Vadovavimas…………………………………………..10

6.Konkurencija…………………………………………..11

7.Mūsų firmos ženklai……………………………….12-15

1.Apibendrinimas

Žvelgiant į ateitį,matomas vis didesnis smurtaujančių ir prievartą prieš moteris vartojančių vyrų padaugėjimas. Nusikaltimų,tokių kaip vagysčių,plėšimo,kontrabandos ir pan.didėjimas.Moralinės žalos ir turto prievartavimas-tai paskatino sukurti tokią firmą,kuri sumažintų,o gal ir sustabdytų šiuos nusikaltimus.Nusprendėme įkurti UAB „Slaptųjų Agenčių Biuras“(UAB „SAB“),angliškas vertinys būtų-„Totally Spies“.

Ši mūsų sugalvota firma teiks slaptas paslaugas,tokias kaip slapta išieškoti nusikaltimus darančius veiksnius.Žmonės,kurie kreipsis į mūsų firmą,taps mūsų biuro klientais (nepriklausomai nuo to,kiek kartų jie tai darys).Mūsų klientų kreipimasis bus visiškai konfidencialus.Nuolatiniai klientai taps tie žmonės,kurie

kreipsis daugiau kaip 10 (dešimt) kartų ir jiems bus taikomos nuolaidos.Taip pat išduosime nario korteles (ištikimiausiems klientams).

UAB „SAB“,kaip ir daugelis slaptų biurų,pagrindinė užduotis

bus-teikti salptų nusikaltimų išaiškinimo paslaugas,bei išsaugoti visišką konfidencialumą.Mūsų pastatas bus- dviaukštis.Pirmąjame aukšte įsikurs:registratūra,apsaugos darbuotojų kabinetas,laukiamasis,tualetas ir kavinukė,kurioje žmonės laukdami,galės užkandžiauti,atsigerti kavos ar arbatos,kokteilių (nealkoholinių) ar sulčių.Kaip minejome,alkoholiu bei tabako gaminiais neprekiausime.Antrame aukšte bus mūsų kabinetas,į kurį klientai galės pakilti liftu.Dar bus,posėdžių kambarys,poilsio kambariukas ir tualetas. Pagrindinį įmonės patalpų plotą užims pagrindinė salė pirmąjame aukšte,kurioje bus priimamasis ir registratūra,kur bus užregistruojamas kiekvienas žmogus,kuris norės mūsų paslaugų.Kaip ir daugelis kitų firmų steigėjų, mes siekiame pelno,bei tikslo įsitvirtinti šiame versle.Planuojamas darbo laikas-24 (dvidešimt keturios) valandos per parą. parą).Tai gali garantuoti didesnį pelną,nes net ir 5 (penktą) valandą ryto mes būsime pasiruošę suteikti teikiamas paslaugas.

UAB „SAB“ įkūrimui planuojame išleisti 600 000 (šešis šimtus tūkstančių) Lt.Pradžioje,įmonėje dirbs 15 žmonių:2 (du) apsaugos darbuotojai,3 (trys) slaptosios agentės,registratūroje 2 (du) žmonės,2 (dvi) valytojos;kavinukėje-2 (du/dvi) barmenai/barmenės,1 (vienas/viena) kasininkas/kasininkė,1 (viena/vienas) žmogus-aptarnaus telefonu,2 (du) žmonės-konsultantai. Geografiniu požiūriu mūsų įmonė orientuota į

Vilniaus miestą.Planuojamas,skirimas reklamai apie 20 000

(dvidešimt tūkstančių) Lt.Būtinai apdrausime firmai priklausantį turtą,bei įvesime modernią apsaugos sistemą.

2.Verslo aprašymas

2.1.Bendras sumanymo aprašymas

Lietuvoje nėra daug firmų teikiančias tokias paslaugas,kurias teikiame mes,tačiau tai bus naujovė ir,manome,jog tai sudomins ne vieną. Pagrindinė mūsų firmos planuojama veikla-teikti slaptas paslaugas vartotojams,neturintiems galimybių tai daryti.Šalutinė veikla-kavinės lankytojams bus įrengti kompiuteriai,o juose įrengtas internetas.Už kiek litų valgys ar gers,tiek minučių galės lankytis internete.tai bus naudinga tiems,kurie namie neturi interneto ir negali naudotis jų paslaugomis.Jeigu mums pavyks įgyvendinti savo tikslą,gavus papildomų lėšų stengsimės išplėsti savo filialus kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose,o ateityje galbūt ir už Lietuvos ribų.

2.2.Firmos atsiradimas

UAB „SAB“ (Slaptųjų Agenčių Biuras) įkurtas 2014 m. liepos 23 d. Jį įkūrė:

Petrytė PetrėGimusi 1991 m. rugsėjo 11 d.

2010 m. baigiusi Plungės „Ryto“ pagrindinę mokyklą.

2010 m. įstojusi į Vilniaus Mykolo Romerio universitetą.

Šiuo metu Jūs matote 50% šio straipsnio.
Matomi 574 žodžiai iš 1137 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.