Jogurto jo reklama
5 (100%) 1 vote

Jogurto jo reklama

TURINYS

1.BENDRA INFORMACIJA APIE PASIRINKTĄ PREKĘ IR GAMINTOJĄ 3

2. PREKĖS PRISTATYMAS 5

3. PREKĖS RINKA 6

4. SĄVOKOS IR JŲ APIBŪDINIMAI 6

5. PASIRINKTOS PARDUOTUVĖS 17

LITERATŪRA 18

1.BENDRA INFORMACIJA APIE PASIRINKTĄ PREKĘ IR GAMINTOJĄ

Koncernas Pieno žvaigždės, įkurtas 1998 metais, yra didžiausias ir moderniausias pieno perdirbėjas Baltijos šalyse.

Šiuo metu jis vienija šias pieno perdirbimo įmones: Mažeikių pieninę, Kauno pieninę, Pasvalio sūrinę ir valdo įmonę AB Panevėžio pienas.

Stengiamės ne tik gaminti šviežius, sveikus ir naudingus produktus, bet ir remiame Lietuvos tautinį olimpinį komitetą. Taip padedame Lietuvos sportininkams siekti pergalių sporte. Be to, dalyvaujame ekologiniuose projektuose, skatinančiuose naudingai žmogui ir be žalos gamtai utilizuoti panaudotą pakuotę.

Koncerno vizija būti naujoviška gamybos ir rinkodaros įmone, užimančia tvirtas pozicijas Baltijos šalių rinkoje bei gaunančia nuolatinį ilgalaikį pelną.

Koncerno misija gaminti tik aukščiausios kokybės pieno produktus be konservantų, kurie užtikrintų sveiką mitybą ir palengvintų maisto ruošimą.

Koncerno šūkis pieno produktai sveikam gyvenimui!

Koncernas Pieno žvaigždės yra vienas iš didžiausių maisto prekių gamintojų Baltijos šalyse. Vietos rinkoje koncernas garsėja savo pieno gaminiais: pienu, kefyru, sviestu, grietine, įvairių rūšių varške, jogurtais, pieniškais desertais ir fermentiniu sūriu.

Pagrindinę eksportui skirtų produktų dalį sudaro puskietis fermentinis sūris, sviestas, lieso pieno ir išrūgų milteliai. Daugiausia produktų šiuo metu eksportuojama į Europos Sąjungos ir Baltijos šalis, Rusiją, NVS, Japoniją ir JAV.

Koncernui Pieno žvaigždės priklausančiose įmonėse šiuo metu gaminama apie 500 pavadinimų produktų. Atsižvelgdami į Europos tendencijas ir besikeičiančius vartotojų poreikius nuolat atnaujiname asortimentą ir pirkėjams kasmet pasiūlome naujų gaminių. Įmonės yra nuolat modernizuojamos. Jose diegiamos naujos technologijos, moderniausi gamybos ir pakavimo įrenginiai, kokybės laboratorijos. Kad pagaminti produktai kuo greičiau pasiektų prekybos centrus ir pirkėjus, nuolat modernizuojama produktų užsakymo, transportavimo ir sandėliavimo sistema.

2002 metais koncernui ir jo valdomoms atskiroms įmonėms suteikti kokybės sertifikatai ISO. Tai įpareigoja dirbti efektyviai užtikrinant aukštą gaminamo produkto kokybę.

Dėl nuolat pristatomų naujų produktų koncernas Pieno žvaigždės dažnai vadinamas pieno madų diktatoriumi. Lietuvos, Baltijos šalių ir Rusijos rinkose yra populiarūs ir mėgstami šie prekių ženklai: DVARAS (natūralių pasterizuoto pieno produktų šeima), BIOS (produktų su bifidobakterijomis šeima), MŪ (pienas aseptinėje pakuotėje), SMILGA (premium desertai ir jogurtų grupė), MŪSŲ (populiariausia ir įvairiausia produktų grupė), BIOLA (probiotinis gėrimas su L.Casei bakterijomis), OKTAVA (šviežios grietinėlės ledai), JO (populiariausias jogurtas vietinėje rinkoje), SVALIA (puskietis fermentinis sūris pagrindinis iš eksportuojamų produktų).

Už kokybę, skonį ir naujoviškumą koncerno gaminiai yra vertinami mitybos specialistų. Nuo koncerno Pieno žvaigždės įkūrimo pradžios specialistai žvelgia į ateitį ir dirba kaip darni šeima. Jie kuria geresnį ir sveikesnį gyvenimą savo vartotojams, partneriams, šaliai ir sau.

1. Jogurtas – pieno produktas, gaunamas simbiotinėmis Lactobacillus delbrueckii bulgaricus ir Steprococcus thermophilus kultūromis (bakterinių kultūrų raugu) rauginant pasterizuotą pieną kartu su kitais pieno produktais arba be jų. Produktas privalo turėti daug gyvybingų raugo mikroorganizmų.

2. Jogurtas su priedais – jogurtas, į kurį pridėta įvairių skonio ir aromato ingredientų (pavyzdžiui vaisių, uogų, medaus, grūdų produktų, kakavos, kitų). Produktas privalo turėti daug gyvybingų raugo mikroorganizmų.

3. Termiškai apdorotas jogurtas – 1 punkte apibūdintas produktas, termiškai apdorojamas po rauginimo. Produktas neprivalo turėti gyvybingų raugo mikroorganizmų.

4. Termiškai apdorotas jogurtas su priedais – 2 punkte apibūdintas produktas, termiškai apdorojamas po rauginimo. Produktas neprivalo turėti gyvybingų raugo mikroorganizmų.

Kaip matome iš apibrėžimų, daug gyvybingų raugo mikroorganizmų turi produktai, kurių pavadinime nurodyta “Jogurtas” arba “Jogurtas su priedais”. Jie organizmui naudingesni.

Be Lactobacillus delbrueckii bulgaricus ir Steprococcus thermophilus kultūrų į jogurtą gali būti dedama ir kitų žmogaus organizmui labai naudingų bakterijų, taip vadinamų probiotikų (laktobakterijų GG, bifidobakterijų, kt.).

Specifiniai gyvi mikroorganizmai (probiotikai), esantys jogurte, teigiamai veikia žmogaus organizmą: reguliuoja žarnyno funkcijas, apsaugo nuo patogeninių bakterijų augimo, gamina B grupės vitaminus, vitaminą K, antioksidantus bioflavanoidus, karotenoidus, pagerina laktozės toleravimą, stimuliuoja imuninę funkciją, padeda pašalinti toksinus ir cholesterolį, slopina kancerogenų ir mutagenų gamybą.

Pagal sveikos mitybos rekomendacijas kiekvieną dieną žmogus turi suvalgyti po 2-3 porcijas pieno produktų. Vieną porciją sudaro: 1 stiklinė pieno arba jogurto, 1 stiklinė kefyro, 60 g sūrio ir panašiai.

2. PREKĖS

PRISTATYMAS

Jogurtas “JO“ yra vienas iš populiariausių jogurtu iš rinkoje siūlomų jogurtu. Norisi iš karto paklausti kodėl ?

Todėl, kad pagrindinis šio jogurto privalumas yra ne tik skonio savybės , bet ir įpakavimas , nes jis yra išskirtinės formos – ąsotėlio forma. Pakuotė estetiška, visapusiškai patogi naudoti, atitinka naujausius europinius kokybės ir ekologijos standartus

Šios grupės jogurtas yra gaminas dešimties skonių su avietėm ir melionu, bananais, su miško uogom, su persikais ir abrikosais, žemuogėmis ir apelsinais ir kt..

Jogurtas yra gaminamas iš aukščiausios rūšies žaliavos ir atitinka Europos Sąjungos direktyvos 92/46 reikalavimus. Puiku, kad ekologiškai švarų pieną bendrovė paverčia į ekologiška jogurtą.

3. PREKĖS RINKA

Koncerno Pieno žvaigždės gaminamas jogurtas apima tokius rinkos tipus, kaip vartotojų rinka, prekybininkų – tarpininkų rinka, tarptautinė rinka. Kiekvienu atveju yra galimybė didinti pardavimų apimtis, tai yra galimybė gauti kuo didesnį pelną.

Įeinant į vartotojų rinką, kurią sudaro pavieniai asmenys, šeimos perkančios prekes asmeniniam naudojimui, reikia atkreipti dėmesį į pirkėjų įvairumą. Vieni nuo kitų skiriasi pagal pačius įvairiausius parametrus: amžiumi, lytimi, pajamomis, išsilavinimu ir kita.

Jogurtas yra išankstinio apsisprendimo, o kartasi impulsyvaus pirkimo prekė. Jis perkamas, lengvam atsipalaidavimui po sunkios darbo dienos, ar prie pietų stalo.

Gaminių gamyba

2000 2001 2002 2003 2004

Jogurtas, tūkst. t 0,5 1,8 3,6 4,5 4,2

Pagal pateikta lentelę matosi, kad gaminamas jogurto apimtis nuo patekimo į rinką pardavimo apimtis augo ir šiuo metų įmonė tikisi padidinti šio produkto pardavimus Lietuvoje ir už jos ribų.

Veiksniai, lemiantys prekės pasirinkimą yra skonis, kokybė, ženklo žinomumas, pakuotė.

„JO“ jogurtas – prekės pavadinimas yra žinomas visiems. Jis yra lengvai įsimenamas, lengvai ištariamas. Pavadinimas yra trumpas ir paprastas, nesukeliantis negatyvių asociacijų.

Potencialiausi vartotojai mūsų nagrinėjamos prekės yra be išimties visi vartotojai nepriklausomai nuo amžiaus grupės. Jogurtą gali vartoti ir kūdikiai ir žmonės sulaukia garbaus amžiaus.

4. SĄVOKOS IR JŲ APIBŪDINIMAI

4.1.Prekių asortimentas

Prekė- tai marketingo komplekso elementas, apimantis sprendimus ir veiksmus, susijusius su pardavimo objekto kūrimu ar keitimu. Kuvykaitė, 2001, 21p.

Dažniausiai įmonė gamina ir siūlo ne vieną kokią prekę, o tam tikrą prekių asortimentą. Pateikiame skirtingų autorių asortimento apibrėžimus.

Autorius Šaltiniai Apibrėžimas

Pranulis V.; Pajuodis A.; Urbonavičius S.; Virvilaitė R. Pranulis V.; Pajuodis A.; Urbonavičius S.; Virvilaitė R..

Šiuo metu Jūs matote 30% šio straipsnio.
Matomi 1097 žodžiai iš 3640 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.