Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė
5 (100%) 1 vote

Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė

112131

Turinys

Įvadas …………………………………………………………………………………………………………………3

1. Internet paieškų sistemų apžvalga……………………………………………………………………………………………………3

2. Internet paieškų sistemų galimybių detalus nagrinėjimas……………………………4

3. Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė………………………………8

4. Internet reklamos kūrimo programinės įrangos apibendrinimas……………….15

5. Litereatūra………………………………………………………………………………………………16

1. Įvadas

Norėčiau trumpai apžvelgti mano atliekamo darbo dalis.

Mano darbo tikslas yra išanalizuoti www.searchengineguide.com bei www.search.kiev.ua serverius. Išanalizuoti jų veikimą, kaip pateikiami paieškos rezultatai vartotojui, ar šie serveriai patogūs vartotojui ir t.t.. Pabandysiu atskleisti jų pliusus ir minusus, kas juose man patiko ar ne.

Taip pat šiame darbe pabandysiu detaliai išanalizuoti Internet reklamos kūrimo programinę įrangą, jos veikimą, teikiamus produktus, kainas bei prieinamumą vartotojams, kadangi ši mano pasirinkta tema yra labai man įdomi, pabandysiu atskleisti visą galimą bei naudingą jos informaciją.

2.Internet paieškų sistemų apžvalga

Norėdama rasti tinkamą informaciją apie savo pasirinktą temą, turėjau susirasti reikalingą informaciją.Todėl naudojausi įvairaus tipo paieškomis. Kadangi mano tema labai plati radau labai daug informacijos apie ją. Naudojausi www.google.lt ,www.search.com ,www.altavista.com , www.seklys.lt , www.search.kiev.ua, www.searchengineguide.com bei kitomis paieškomis, bet geriausius rezultatus man pateikė www. cnet.com bei www.google.lt paieškos. Kitos paieškos nesuprato mano pateiktų užklausų arba pateikė kitokią informaciją, tai yra ne tokią kokios aš ieškojau.

Trumpai apžvelgsiu paieškas internete:

Lietuviškų paieškų apibendrinimas:

Lietuviškos paieškos man nelabai patiko, išskyrus www.google.lt svetainę, kadangi jos visai nesupranta pateikiamų užklausų arba randa ne tą informaciją, kurios vartotojas ieško. Noriu paminėti, kad užsienietiškos paieškos randa daug daugiau informacijos bei daug geriau supranta pateiktas vartotojo užklausas.

 Paieška Seklys, kurio adresas www.seklys.lt rado nedaug informacijos, bet jis pats aiškiausias, bet patikimumu nepasižymi.

 Paieška Delfi.lt, kurios adresas www.delfi.lt yra tikrai patikimas paieškos portalas, bet man ji nelabai patiko.

 Paieška Search.lt, kurios adresas www.search.lt suprastėjo nei buvo ankščiau, turiu omenyje savo greičiu bei pateikiama informacija

 Paieška Online.lt, kurios adresas yra www.online.lt manau, vartotojui ją sunku suprasti. Labai įdomus jos tinklapio išdėstymas.

 Paieška Google.lt, kurios adresas www.google.lt pasirodė labai patikima, kadangi visada pateikia teisingą į užklausą atsakymą, pasižymi surastos informacijos gausa, skirtingai nei kitos lietuviškos paieškos svetainės.

Tarptautinės paieškos:

Ne visos tarptautinės paieškos patenkina vartotojo reikalavimus, kadangi ne visų greičiai bei informacijos radimas vienodas, todėl vartotojas turi gerai žinoti kokią paiešką pasirinkti:

 Paieška Yahoo.com, kurios adresas www.yahoo.com pasižymi savo paprastumu bei paprastu tinklapio išdėstymu

 Paieška Altavista.com, kurios adresas www.altavista.com vienas iš greičiausių serverių, pasižymintis savo rezultatų gausa.

 Paieška Google.com, kurios adresas www.google.com pasižymi savo greičiu, turinti išplėstinę bei paprastas paieškas, bet kartais pateikia ne tą informaciją, kurios riekia vartotojui.

 Paieška Lycos.com, kurios adresas yra www.lycos.com yra viena iš pirmųjų paieškų, bet atliekant paiešką pasitaiko pasenusių nuorodų.

 Paieška webcrawler.com, kurios adresas yra www.webcrawler.com pasižymi savo mažumu, bet pateiktų rezultatų stabilumu.

3.Internet paieškų sistemų galimybių detalus nagrinėjimas

Mano užduotis išnagrinėti www.searchengineguide.com bei www.search.kiev.ua serverius.

Visų pirma, norėčiau pradėti analizuoti www.search.kiev.ua serverį, tai rusiškas serveris. Man buvo sunku išnagrinėti šią paiešką, kadangi rusų kalbos nesuprantu, tai pasinaudojau šiais metais sužinota informacija ir pasinaudojau www.altavista.com vertimų paslauga (išsiverčiau visą informaciją į anglų kalbą).

Ši paieška man labai patiko, kadangi pateikta informacija joje buvo išdėstyta labai aiškiai. Tai yra teminė paieška, kadangi atlikus užklausą yra pateikti rezultatai bendrai bei jeigu nori arba tau yra reikalinga gali pasirinkti temą, pagal kurią tau pateiktų užklausos rezultatus.

мой ASearch (Mano paieška)- tai galimybė internetinio puslapio savininkams be papildomo stengimosi, didelio laiko praleidimo gauti galimas žinias iš pilno teksto.

Naudojimasis мой ASearch paslauga:

 Norint naudotis šia paieška, turi būti užsiregistravęs Asearch

 Priregistruota vieta Asearch paieškoje, tam kad rastum užklausos formą, pavyzdžiui url(mano paieškos vietos pavadinimas)

 Pagrindinis
dalykas- turėti HTML formos kodą, pvz:

Papildoma informacija, kuri yra teikiama paieškoje:

 Galima nelimituoti paieškos tiktai savo vietoje, kurioje esi užsiregistravęs, tada paieška gali būti praplečiama viskam kas yra ASearch serveryje

 Paieška pagal vietą

 Paieška pagal antraštę

Yra pateikti ir HTML kodai, kurie:

 Padeda rasti paiešką dokumento dalyje

 Padeda rasti surūšiuotus rezultatus rėmelio formoje

Rekomenduojama modeliuoti rezultatus , tai leidžia vartotojui papildyti jų formalius elementus.

Ieškomos formos

ASearch- naujas projektas, kuris dar vystomas, ASearch kaip nuorodomis galima naudotis bet kokiu žemiau pateiktu piešinėliu.

• 88 x 31 (mygtukas)

• 100 x 100 (ieškomoji forma)

• 468 x 60 (ieškomoji forma)

• Ieškomas greitis

Bendradarbiavimas:

ASearch sistema noriai bendradarbiauja, dabartiniu metu ji įvykdo vartotojų pateiktas programas siekdama pagerinti principus bei padėtį:

Veikiančias vartotojų programos:

 Projektas ASearch- ieško naujienų, kurios yra pateikiamos tiesioginiuose internetinio puslapio straipsniuose.

 Projekto informacija išdėstoma serverio reklaminiuose plotuose vykstant papildomoms sąlygoms.

Paieškos ASearch darbo išdėstymas (serveryje esančios partnerių programos )

 Projekto „ASearch darbo išdėstymas“ randa informaciją apie „vakansii/reziume“, be to bendradarbiauja paieškos bazėje pateiktais vartotojų nurodymais.

 Informaciniai projektai serveryle yra išdėstomi papildomai nustatytuose reklaminiuose plotuose.

Naujos vartotojų programos yra paruoštos:

ASearch – paieška yra plečiama Ukrainos katalogų vartotojams:

 Ši paieška skirta Ukrainos katalogų vartotojams, kuri teikia informaciją apie verslo kūrimą, be to turi gerą bendradarbiavimo ryšį, tai yra ryšį su jos vartotojais.

 Serveryje esantys informacijos reklaminiai plotai yra papildomai nustatinėjami.

Taip pat tik šioje paieškoje galima rasti teikiamų prekių, tai yra vartotojų elektroninių programų parduotuvės, aukcionų serveriai ir daugelis kitų prekių. Šis paieškos projektas nustato visą informaciją apie siūlomas prekes, tarpininkauja su pardavėjais.

Ši paieška nuolat dirba norėdama įtikti abiem pusėm(tai yra vartotojo bei paieškos).

Paieškoje galima rasti:

 Daugiau kaip 9000 laisvos vietos, taip pat 19000 sąntraukų tokių kaip: aprašymas, scheminių aprašų apie įmones, Pokalbio kambarių, forumų ir daug kitų.

Kaip jau minėjau anksčiau, ši paieška man labai patiko, kadangi pagal pateiktą užklausą joje pateikiama bendra informacija, be to galima pasirinkti pagal pateiktas temas tau reikalingą informaciją.www.searchengineguide.com paieška

Search Engine Guide yra visiškai išrutuliuotas internete informacijos variklis.

Šis serveris yra suskirstytas į keturis lygius.

Atsidariusi pagrindinį Search Engine Guide langą, iškarto pateikti keturi paieškos lygiai, tai labai patogu šios paieškos vartotojui, kadangi tai sutaupo darbo laiką.

Šios paieškos lygiai yra pateikti tokioje struktūroje:

Search Engine

News

Search engine news from across the Internet is posted each day. Plus, an archive of over 4600 articles. Search Engine

Marketing

Learn about search engine optimization, pay per click, link popularity and other marketing methods for your site. Internet Search Engines

2849 search engines categorized by topic. Find deep web resources & information on using search tools. Search Engine

Books & More

Find books & reports, consultants to help you improve your rank, copywriters, graphics designers, and more.

 Search Engine News (Lokomotyvios paieškos naujienos) yra skirta naudotis kiekvienai dienai. Papildomai dar yra straipsnių žinynas, leidžiantis tyrinėti bet kurią su šiuo lygiu susijusią temą. Straipsniai yra suskirstyti kategorijomis bei surūšiuoti pagal datą, tai palengvina vartotojo darbo galimybes.

 Search Engine Marketing (Lokomotyvios paieškos rinkodara) ji gali pasiūlyti efektingus suradimo metodus internetiniuose puslapiuose. Ši paieška suteikia priėjimą prie kolektyvinės paieškos iš visų Search Engine Marketing temų su naujaisiais straipsniais bei naujausių įrankių pranešimais.

 Internet Search Engines (Lokomotyvi internetinė paieška) yra skirstanti pagal temas paieška tai yra ieškomi žinynai pagal bendrus bei tam specialius lokomotyvus. Šios paieškos internetiniai puslapiai pramoginiai sąrašai ir įrankiai tyrinėjami įvairiausiuose internetiniuose puslapiuose, progresyviose paieškose bei gali pateikti pamokas apie įvairius įrankius bei technologiją.

 Search Engine Books & Services (Lokomotyvios paieškos knygos ir paslaugos ). Šios paslaugos katalogas yra vieta, kur galima surasti smulkesnę informaciją ar pasiūlymus apie rinkodaros poreikius. Nesvarbu ar vartotojas ieško smulkesnių pranešimų apie studijas ar šiaip optimistinių pasiūlymų susijusių su internetiniais puslapiais, visa tai galima rasti šioje Search Engine Books & Services kataloge.

Šiame serveryje yra aprašoma, kaip naudotis paieškomis, kaip pateikti užklausas, kad rastų reikalingus bei norimus rezultatus.

Norėdama atlikti paiešką turėjau užpildyti tokį pateiktą
lauką:

Search over 4,600 search engine articles in our database dating back to 1995.

Search By Date: YYYY-MM-DD By Source: sourcedomain.comMust contain all words Can contain any words

Find similar words Find exact words

Number of Results:

Browse articles by category.

Ši paieška, man nelabai patiko, kadangi ja naudodamasi nelabai supratau kai kurios joje pateiktos informacijos, turėjau daugiau laiko praleisti išanalizuodama kaip ja naudotis.

Taip pat ši paieška man nepatiko todėl, kad pateikusi rezultatus, ji nerodo surastų rezultatų skaičiaus, tai mano manymu, yra didelis šio serverio minusas.

4.Internet reklamos kūrimo programinės įrangos analizė

Mano pasirinkta tema yra „Internetinės reklamos kūrimo programinės įrangos analizė“. Pasirinkau šią temą, todėl, kad mano manymu, reklamos kūrimas internete yra aktualu visoms organizacijomis, kadangi interneto tinklapis yra rinkodaros instrumentas. Tai yra vienas iš kanalų įmonės komunikacijai vykdyti, jis nėra nei geresnis, nei blogesnis už kitus įmonės naudojamus tradicinius komunikacijos kanalus: TV, radiją, lauko reklamą, spaudą. Kiekviena įmonė, priklausomai nuo savo veiklos srities ir vadybos principų, daugiau ar mažiau vykdo komunikaciją su sau įdomiomis tikslinėmis grupėmis. Todėl kaip jau minėjau reklama yra labai svarbus šių dienų objektas bei aktuali visiems gyventojams, kadangi ji daro didelę įtaką prekių pasirinkimui. Manau, mano pasirinkta tema yra reikalinga bei įdomi.

Šio mano darbo tikslas yra išanalizuoti programines įrangas, susipažinti su programinės įrangos sudėtimi, programinės įrangos veikimu, patikimumu, kaina, jei tai yra mokama. Tikiuosi surasti man reikiamą informacija, prie jos lengvai prieiti, apžvelgti internetinės reklamos kūrimo programinių įrangų kainas.

Norėdama rasti tinkamą, tai yra man reikalingą informaciją naudojausi įvairiomis internetinėmis paieškomis, kadangi mano tema „Internetinės reklamos kūrimo programinės įrangos analizė“ yra labai plati, tai labai sunku iš daugumos pateiktos informacijos susirasti būtent man tinkamą informaciją. Drįstu teigti, kad jos yra labai daug ir ne visa informacija yra patikima arba tai gali būti tik reklama,tai yra pateikta prasta programinė įranga.

Šiuo metu Jūs matote 51% šio straipsnio.
Matomi 1785 žodžiai iš 3480 žodžių.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA (kaina 0,87 €) ir įveskite gautą kodą į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.