Kaip rasti reklamos užsakovą?
5 (100%) 1 vote

Kaip rasti reklamos užsakovą?

Amžinas klausimas, kaip uždirbti iš blogo ?

Vienas iš būdų pardavinėti reklamą, bet kad ją parduoti teks susirasti reklamos užsakovą. Pabandysime apžvelgti kaip ir kur ieškoti reklamos užsakovo, bei i ką reikėtu atkreipti dėmesį .

Patartina apsilankyti panašios tematikos bloguose ir pasižiūrėti, kokius reklaminius banerius rodo jūsų „konkurentai“. Jei pagal jūsų temą blogų yra mažai, tada patartina apsilankyti bloguose kuriuose rašoma ne viena tema. T.y blogas (svetaine) išdalintas pagal temas, tada surandate temą prie kurios priskirtumėte savo blogą – belieka pereiti per puslapius ir pasižvalgyti reklamų.

Tokiu būdu turėsite sąrašėlį reklamos užsakovų, belieka pereiti per turimas nuorodas ir susirasti kontaktus. Patartina kontaktuoti per ICQ ar SKYPE jei nurodomi kontaktai, nes tokiu būdu t.y. gyvai jums pavyks kur kas greičiau susisiekti su reklamos užsakovu ir su juo sutarti dėl detalių, nei tai darytumėte el. Paštu.

Jei vis dėlto teks rašyti laišką, tai jame būtinai nurodykite, koks Jūsų blogo tipinis lankytojas (gal jie turi savo blogus, kuom domisi ir t.t.) kuom užsiima internete. Reikėtu nurodyti jūsų blogo lankomumą, bei tematiką. Taip pat reikėtu trumpai paminėti kodėl būtent šiam reklamos užsakovui, vertėtų ar apsimokėtu reklamuotis pas jus bloge.
Nepamirškite, kad pagrindinis kriterijus nuo kurio priklauso reklamos kaina, arba iš vis galimybė reklamuoti, tai jūsų blogo lankomumas.