Darbas namuose – internetinis verslas
5 (100%) 1 vote

Darbas namuose – internetinis verslas

Pagaliau Jūs nusprendėte, kad radote nišą įdėliai tinkančia jums pradėti užsiiminėti internetiniu bizniu tiesiog namuose. Argi ne puiku, jums niekada nebenurodinės Bosas, nereikės niekam atsiskaitinėti, galėsite dirbti kokiu tik norite režimu t.y. pats sau šefas.

Bet atminkite, kad Jums vis tik dirbti teks ir nesvarbu kokia nišą pasirinkote, koki biznio tipą. Kadangi virš jūsų galvos nebėra darbdavio, kuris jus ragintu, verstu ar kitaip skatintu dirbti – viskas priklauso tik nuo Jūsų.

Jei Jūs – savininkas ką tik sukurto biznio, pradedantis verslininkas, arba tik planuojate juo tapti, arba Jūs norite užsiimti internetiniu marketingu, tiesioginiu pašto marketingu, On-line verslu tai Jums bus labai naudinga sužinoti, išgirsti keletą taisyklių, patarimų kuriomis mielai pasidalins šios srities profesionalai. (Šioje dalyje jums pateiksiu nemažai straipsniu išverstų iš užsienio internetinio biznio specialistų blogų). Jei Jūs nekreipsite dėmesio į iš pirmo žvilgsnio elementarius patarimus, tai greičiausiai papulsite tarp 94 % pradedančiųjų verslininkų, kurie bankrutuoja nepraėjus nei metams nuo internetinio biznio, biznio/darbo namuose, nepriklausomai nuo to kiek daug Jūs pastangų įdėsite ir kiek daug skirsite laiko.

Nuo šiol Jūs pats atsakingas už biznio planą, už biznio plano vykdymą, už savo darbo vietos organizavimą, už visų iškilusių problemų sprendimo būdus – o jų tikrai iškils – AR JŪS TAM PASIRUOŠĘ ?

Šiame skyriuje surinkti straipsniai kurie turėtu jums padėti teisingai organizuoti ir plėsti Jūsų biznį internete. Tikiuosi, kad pateikti, patarimai ir taisyklės bus jums naudingos.

Tūkstančiai žmonių kiekvieną dieną meta darbą, tik dėl to kad nustotu dirbti kitiems žmonėms ir pradėtu dirbti sau – užsiima On-line verslu. Ir teisingai daro, nes būdu gauti nemažą uždarbį užsiimant Internetiniu verslu yra labai daug.
Pavyzdžiui jūs galite sukurti ir pardavinėti savo produktą, teisių įsigijimas perpardavinėti kitų gamintojų prekes, bei paslaugas, teikti įvairias paslaugas interneto pagalba…..

Daugelis žmonių uždirba nemažus pinigus, neturėdami savo produkto, bet tenka konstatuoti, kad savo produkto turėjimas padidina pajamas. Daugelio pagrindinis pajamų šaltinis tai Affilet programos.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 358 žodžiai iš 686 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
SMS žinute - 2,90 Eur.
Siųskite sms numeriu 1337 su tekstu INFO MEDIA ir įveskite gautą atrakinimo kodą.
Turite atrakinimo kodą?
Po mokėjimo iškart gausite atrakinimo kodą, kurį įveskite į laukelį žemiau:
Kodas suteikia galimybę atrakinti iki 100 straispnių svetainėje ir galioja 24 val.